Prijímací technik

Miesto práce

Trenčianska Turná

plný úväzok

Náplň práce

  • Komunikácia so zákazníkom
  • Preberanie zákaziek na opravu
  • Servisná konzultácia, zisťovanie potrieb zákazníka
  • Cenové kalkulácie opráv, fakturácie
  • Preberanie a zaradenie vozidiel do servisu
  • Odovzdávanie vozidiel a vyúčtovanie zákazky
  • Starostlivosť o jestvujúcich zákazníkov

Požadujeme

  • Skúsenosti / prax s automobilmi
  • Profesionálne vystupovanie
  • Dobré komunikačné zručnosti
  • Proaktívny prístup k práci
  • Časová flexibilita

Ponúkame

  • Mzda 1200 € brutto + variabilná zložka
  • Práca v stabilnej a neustále rastúcej spoločnosti
  • Možnosť kariérneho rastu
  • 13. plat
  • Motivačný bonusový systém pri dosahovaní cieľov

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Mgr. Eva Sabová
+421902922832
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3598522  Megjelentetés dátuma: 12.2.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou