Špeditér

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

  • Manažovanie prepráv pre firmu a ich evidencia
  • Príjem objednávok na dokládky a prepravy
  • Aktívna komunikácia a dojednávanie podmienok s dopravcami
  • Vystavovanie objednávok na dopravcu
  • Monitorovanie prepravy a pohybu zásielok

Požadujeme

  • Prax na pozícii špeditéra minimálne 2 roky
  • Anglický jazyk na úrovni B1
  • Nemecký jazyk veľkou výhodou
  • Odolnosť voči stresu a dobré vyjednávacie schopnosti
  • Schopnosť pracovať v tíme
  • Orientácia na zákazníka

Ponúkame

  • Mzda 1100 € brutto/mesiac + variabilná zložka mzdy (mzda môže byť navýšená v závislosti od skúseností)
  • Hradené životné poistenie
  • Príspevok na jazykový kurz
  • 2 sick days
  • Ďalšie benefity budú predstavené na pohovore

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Mgr. Eva Sabová
+421902922832
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4