C++ Developer

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

  • Podieľanie sa na vývoji SW riešení v oblasti riadenia záchranných služieb
  • Analýza požidaviek, návrh a vývoj SW riešení pre telekomunikačné systémy
  • Dodržiavanie úrovne kvality pomocou nástrojov na analýzy kódov
  • Podieľanie sa na zvyšovaní bezpečnosti SW riešení používaním techník SW vývoja
  • Používaný Software & Technológie: Project Support: Git, Jira, Confluence, Jama, SVN, Jenkins, Crucible, Testing: UNIT tests, gtests, FitNesse, Lettuce (framework tests), Code Quality: CodeCheck, Coverity, Valgrind

Požadujeme

  • Prax na pozícií C++ Developera
  • Anglický jazyk - (B2)
  • Microsoft Windows - pokročilý
  • UNIX/Linux - pokročilý
  • C - pokročilý
  • Skúsenosti s TELCO oblasťou sú výhodou

Ponúkame

  • Flexibilný pracovný čas
  • Technické a soft skills školenia
  • Jazykové kurzy.
  • Možnosť kariérneho rastu
  • Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
  • Plat 1500 Eur (v závislosti od seniority sa navyšuje)

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Andrea Erniholdova
Head of Recruitment

+421 911 235 982
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3550963  Megjelentetés dátuma: 30.11.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.