Administratívny pracovník pre automobilový priemysel s NJ/ AJ

Disponujete vedomosťami o technickej stránke automobilov a ovládate anglický či nemecký jazyk? Ak áno, táto pozícia by Vás mohla zaujímať.

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

  • Analýza a spracovávanie technických dát/ informácií o automobiloch potrebných na výpočet škôd
  • Editácia databáz a grafiky a ich štandardizácia vo firemnom systému
  • Spracovávanie cenových kalkulácií súvisiacich s náhradami škôd
  • Práca s internetom pri potrebe doplnenia dát
  • Dodržiavanie stanovených termínov

Požadujeme

  • SŠ vzdelanie so zameraním na techniku, mechaniku, dopravu alebo automobilový priemysel výhodou
  • Znalosť NEMECKÉHO či ANGLICKÉHO jazyka na úrovni B2 podmienkou
  • Záujem o oblasť automobilového priemyslu
  • Samostatnosť, technické a analytické myslenie
  • Užívateľské zručnosti Word, Excel, Outlook

Ponúkame

  • Gastro-lístky aj počas dovolenky a PN
  • Príspevok na jazykový kurz
  • Darčekové poukážky
  • Flexibilný pracovný čas (príchod/ odchod)
  • Mzda 1000€ brutto/ mes.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Ing. Lucia Michalíková

+421 902 922 833
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3548855  Megjelentetés dátuma: 28.11.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.