Procesný inžinier ( strojárenstvo, kovovýroba)

Miesto práce

Trenčiansky kraj

plný úväzok

Náplň práce

  • Zodpovednosť za zavádzanie nových výrobných procesov
  • Zodpovednosť za existujúce výrobne procesy
  • Zavádzanie LEAN manažmentu
  • Optimalizácia a zefektívnenie výrobných procesov v organizácii
  • Príprava a aktualizácia pracovných postupov pre výrobné linky

Požadujeme

  • Technické a analytické myslenie
  • Anglický jazyk na komunikačnej úrovni
  • Samostatnosť
  • Organizačné schopnosti
  • Schopnosť riešiť problémy

Ponúkame

  • Základná mzda junior 1100 € brutto / mesiac
  • Základná mzda senior 1400 € brutto / mesiac
  • Základná mzda môže byť zvýšená podľa profilu kandidáta
  • 13. plat
  • 14. polovičný plat
  • Sociálny program

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Natália Neuhybelová
T: +421902922838
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Mickiewiczova 9 811 07 Bratislava