Key Account Manager

Hľadáme Key Account Managera v technickej oblasti pre nášho klienta. Ste skúsený obchodník a hľadáte novú výzvu? Pošlite nám svoj životopis.

Miesto práce

Bratislavský kraj, Trnavský kraj

plný úväzok

Náplň práce

  • priamy predaj s cieľom navýšiť počet zákazok
  • prevažne slovenská klientela
  • akvizičná činnosť, aktívne získavanie nových klientov
  • vytváranie dobrých vzťahov s klientmi
  • spolupráca s rôznymi oddeleniami
  • dojednávanie obchodných podmienok
  • reporting vlastnej činnosti a jeho prezentácia
  • príprava a spracovávanie internej dokumentácie k vlastným obchodným prípadom
  • zodpovednosť a starostlivosť za existujúcu sieť klientov

Požadujeme

  • predošlé skúsenosti s priamym predajom
  • schopnosť samostatnosti a efektivity
  • výborné komunikačné schopnosti a cit pre obchod
  • chuť učiť sa nové veci v danom odbore
  • cudzí jazyk výhodou
  • ochota cestovať a flexibilita v rámci pracovného času
  • minimálne stredoškolské vzdelanie

Ponúkame

  • základná mzda od 1100 eur brutto/mesiac + bonusy (časť hradená vopred) + 13. plat
  • auto, mobil, notebook
  • jeden deň v týždni možný home office (na vykonanie potrebnej administratívy)
  • školiaci systém

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Ivana Lucká

[email protected]
+421 902 942 472
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4