Ekonóm

Miesto práce

okres Myjava

plný úväzok

Náplň práce

  • Správa a evidencia účtovnej agendy spoločnosti.
  • Spracovávanie pokladničných dokladov, účtovanie služobných ciest, stravných lístkov.
  • Kontrola podkladov pre DPH a kontrola plnenia daňových povinností.
  • Príprava prevodných príkazov, kontakt s bankou, príprava potrebných dokumentov pre banky, kontrola bankových výpisov, účtovanie bankových dokladov.
  • Riešenie otázok súvisiacich s účtovníctvom, vedenie pokladne.
  • Príprava ekonomických reportov, výkazov a analýz.
  • Dohľad nad správnym vyplatením dodávateľov, účtovanie odberateľských faktúr.
  • Vykonáva iné úlohy pridelené nadriadeným (z oblasti účtovníctva došlých alebo odchádzajúcich faktúr, alebo nákupu)

Požadujeme

  • Fakturácia - základ

  • Hospodárska korešpondencia - základ

  • Jednoduché účtovníctvo - základ

  • Podvojné účtovníctvo - základ
  • Mzdové účtovníctvo - základ

Ponúkame

  • stabilné zázemie zahraničnej spoločnosti
  • možnosť sebarealizácie

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4