Projektový manažér

Máte skúsenosti v oblasti technologických dodávok, elektrotechniky či z oblasti IT infraštruktúry? Chceli by ste rozvíjať svoje skúsenosti v oblasti projektového manažmentu?

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

  • zodpovednosť za projekt, kompletný proces od novej príležitosti až po realizáciu
  • návrh riešenia, príprava rozpočtu a harmonogramu realizácie
  • celkové riadene projektu
  • komunikácia s internými i externými zdrojmi
  • koordinácia subdodávateľov
  • technická podpora obchodného oddelenia
  • príprava technického riešenia projektu
  • zodpovednosť za technickú a ekonomickú stránku projektu

Požadujeme

  • anglický jazyk výhodou
  • elektrotechnické zameranie
  • odborná spôsobilosť pre činnosť na elektrických zariadeniach výhodou
  • znalosť bezpečnostných technológií výhodou
  • certifikát projektového manažmentu IPMA
  • vodičský preukaz skupiny B

Ponúkame

  • motivačné finančné ohodnotenie
  • služobný telefón, notebook, auto aj na služobné účely
  • možnosť sebarealizácie
  • uplatnenie skúseností v stabilnej spoločnosti
  • možnosť ďalšieho vzdelávania

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Barbora Antalíková

[email protected]
+421 902 942 408
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4