Receptionist/Customer Service Representative

Máte predchádzajúce skúsenosti s riadením chodu recepcie alebo zo zákazníckeho servisu? Chceli by ste svoje skúsenosti využiť v stabilnej medzinárodnej spoločnosti venujúcej sa predaju kozmetiky?

Miesto práce

Bratislava

plný úväzok

Náplň práce

  • prvý kontakt pre návštevníkov pobočky
  • vybavovanie telefonátov a ich prepojovanie zamestnancom
  • spracovávanie pošty, zodpovednosť za odber tovaru
  • komunikácia s externými dodávateľmi
  • zabezpečovanie zákazníckeho servisu pre pobočku SR
  • podpora a riešenie otázok odberateľov
  • spracovávanie objednávok (príjem, kontrola úhrady, fakturácie...)
  • komunikácia s odberateľmi, riešenie reklamácií
  • práca v internom systéme, vystavovanie faktúr
  • komunikácia so skladom, zabezpečovanie doručenia
  • evidencia informácií, dokumentov
  • vytváranie základných prehľadov, reporting

Požadujeme

  • ekonomické zameranie výhodou
  • aktívne využívanie anglického jazyka výhodou
  • predchádzajúca prax v oblasti podpory zákazníkov či na recepcii
  • základné znalosti účtovníctva a fakturácie výhodou
  • administratívne zručnosti
  • komunikačné schopnosti a prozákaznícky prístup
  • reprezentatívne vystupovanie
  • zodpovednosť a dôslednosť

Ponúkame

  • motivačné finančné ohodnotenie
  • zaujímavá náplň práce
  • možnosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Barbora Antalíková

[email protected]
+421 902 942 408
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4