Senior Konštruktér

Miesto práce

Bratislavský kraj

plný úväzok

Náplň práce

  • definovať konštrukčné požiadavky s klientom
  • spracovať požiadavky od klienta do navrhovaného konštrukčného riešenia
  • vypracovať konštrukčné riešenia jednotlivých dielov, podskupiny dielov a celej konštrukčnej skupiny svetiel
  • správne stanoviť normy, materiálu, tolerancií a predpísaných skúšok pri zostavení výkresu
  • tvorba a príprava pokladov pre konštrukčnú FMEA
  • dodržanie termínov a nákladov v jednotlivých etapách projektu

Požadujeme

  • prax v odbore konštrukcie a v spracovaní plastov
  • skúsenosti s prácou v Catia PODMIENKOU
  • dobrá orientácia v práci s technickou dokumentáciou
  • orientácia v automobilovom priemysle
  • plynulá znalosť anglického jazyka alebo nemeckého jazyka
  • ochota cestovať
  • veľmi dobré komunikačné a vyjednávacie zručnosti
  • zákaznícky orientované myslenie
  • vodičský preukaz B

Ponúkame

  • práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
  • príjemný kolektív
  • možnosť spolupracovať na zaujímavých projektoch
  • vzdelávacie aktivity
  • 13. a 14. plat podľa hospodárskeho výsledku spoločnosti

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
Martin Sokol

[email protected]
+421 902 942 465
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4