Java Developer - IBM API products - mzda až do 35€/hodinu

Pracovná ponuka u jednej z TOP spoločností

Miesto práce

Bratislavský kraj

Druh pracovného pomeru

živnosť

Náplň práce

  • Dátum nástupu: ASAP
  • Rate: Do 35€/hodina podľa skúseností
  • Miesto práce: Bratislava (Home Office dohodou po skúšobnej dobe)

Požadujeme

Klient obsadzuje viacero pozícií pre zaujímavý projekt z oblasti bankovníctva, kde hľadajú do tímu kontraktorov nového člena. Kandidát by mal mať skúsenosti s:
  • IBM API Connect (nastavenie, konfigurácia, prispôsobenie)
  • IBM DataPower (konfigurácia, nasadenie služieb)
  • API produktami a službami všeobecne
  • REST API aj SOAP
  • OAuth 2.0 a OpenID connect
Výhodou sú skúsenosti s:
  • Javascriptom (Node.js)
  • XSLT
  • J2EE, RDBMS
  • microservices

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
Na otázky k IT pozíciám odpovedá Jozef Tencer:
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4