Operátor výroby v Bánovciach nad Bebravou

Túto pozíciu obsadzujeme pre významný výrobný závod zaoberajúci sa montážou osvetlení do popredných automobilových značiek.

Miesto práce

okres Bánovce nad Bebravou

plný úväzok

Náplň práce

  • práca na hlavný pracovný pomer v trojzmennej alebo štvorzmennej prevádzke
  • vykonávanie manuálnej práce podľa pracovného postupu a plánovaných noriem vo výrobe
  • obsluhovanie výrobných strojov a zariadení
  • čistenie, kontrola kvality a balenie polovýrobkov alebo celých výrobkov

Požadujeme

  • minimálne stredoškolské vzdelanie bez maturity
  • skúsenosti s prácou v 3-zmennej prevádzke
  • manuálna zručnosť a dobrý zdravotný stav (práca v stoji, práca v noci)
  • ochota pracovať na zmeny a v nepretržitej prevádzke
  • spoľahlivosť, zodpovednosť, chuť pracovať

Ponúkame

  • hrubá mzda od 630 EUR/mesiac
  • príplatky za prácu vo sviatočné dni + 20EUR/deň
  • doprava z Prievidze, Partizánskeho a Topoľčian zdarma
Bonus za odporučenie známeho:
  • po troch odpracovaných mesiacoch - 66EUR
  • po šiestich odpracovaných mesiacoch - 150 EUR

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:
Mgr.Silvia Janišová telefón: 0902 942 413 (pondelky až piatky od 9:00 do 16:00 hod.)
e-mail: [email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 3155555  Megjelentetés dátuma: 9.8.2017  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 0,00 EUR/h