Java Developer Freelancer s aktívnou angličtinou 4000 € mesačne

Projekty v bankovníctve, poisťovníctve, zdravotníctve a priemysle

Miesto práce

Bratislava

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, živnosť

Náplň práce

  • práca v tíme na vývoji komponentov rozsiahlych informačných systémov s využitím najmodernejších technológií a postupov
  • implementácia aplikačných funkcií, zmenových požiadaviek, testovanie, oprava chýb a nasadenie do prevádzky

Požadujeme

  • Vysokoškolské alebo prípadne stredoškolské vzdelanie
  • Anglický jazyk aktívne
  • Prax min. 1 rok
  • Technológie: J2EE, Spring, Wicket, JPA/Hibernate, Angular.js, SQL, Javascript, HTML, CSS, XML
  • Ochota učiť sa nové veci

Ponúkame

  • Nadštandardné platové ohodnotenie
  • Systém odborného vzdelávania
  • Prepracovaný systém firemných benefitov

Predpokladaný termín nástupu

Dohodou

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Etablovaná, slovenská, SW spoločnosť s 15 ročnou históriou a 100 zamestnancami. Zameranie na vývoj aplikácií podľa požiadaviek zákazníkov.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Bc. Jozef Tencer

+421 911908798

Svoje životopisy môžete zasielať aj na mail:

[email protected]

V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte nasledujúci text do tela e-mailu : ,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4