Skladník

Miesto práce

okres Senec

plný úväzok

Náplň práce

  • Prijímanie materiálových a tovarových zásob
  • Umiestňovanie prijatých zásob do regálov a miest na to určených
  • Vyskladňovanie materiálových a tovarových zásob
  • Obsluhovanie vysokozdvižného vozíka
  • Priebežná kontrola skladových zásob
  • Udržiavanie čistoty a poriadku v sklade
  • Zodpovednosť za skladové zásoby

Požadujeme

  • Stredoškolské vzdelanie
  • Prax na pozícií skladník aspoň dva roky
  • Platný preukaz VZV a prax
  • Spoľahlivosť, bezúhonnosť
Nemecký jazyk aspoň základy výhodou

Ponúkame

  • Zaujímavé platové ohodnotenie
  • Štandardné firemné benefity
  • Zabehnutý kolektív
Práca na jednu smenu cez deňWeekendy sa nepracuje

Predpokladaný termín nástupu

ihneď

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Nadnárodná, nemecká logistická spoločnosť zaoberajúca sa dodávaním spojovacieho materiálu pre automobilový priemysel.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Bc. Jozef Tencer

+421 911908798

Svoje životopisy môžete zasielať aj na mail:

[email protected]

V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte nasledujúci text do tela e-mailu : ,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Trenkwalder a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4