Montážnik pri výrobe vzduchotechniky

Miesto práce

Praha, Česko

plný úväzok

Náplň práce

Práce pri výrobe vetracích mriežok, difuzorov , tlmičov hluku . Výroba komponentov vzduchotechniky,

Požadujeme

Dobrý zdravotný stav
Manuálna zručnosť
Zodpovednosť
Spoľahlivosť

Predpokladaný termín nástupu

dohodou

Informácie pre uchádzača

95,-kč /hod , po odpracovaní 150 hod zvýšenie na 100kč/hod + príplatky podla zákonníka práce
Práca na 3 zmeny
Práca v klimatizovaných halách
UBYTOVANIE ZDARMA

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Vzduchotechnika pre firmy a priemysel.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem
ak Vás ponuka zaujala pošlie nám životopis na [email protected]
vybraých uchádzačov budeme kontaktovať
telefonické info počas pracovných dní od 9:00 do 16:00 tel. 0902937805
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 2133966  Megjelentetés dátuma: 20.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 95,-kč /hod , po odpracovaní 150 hod zvýšenie na 100kč/hod + príplatky podľa zákonníka práce