Kaderník,kaderníčka + ubytovanie

Trendy Hair Fashion s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu kaderníka na plný úväzok s ubytovaním v Žiline kde dokážeme zabezpečiť okrem výhodných platových podmienok aj profesijný a kariérny rast so školeniami od renomovaných európskych školiteľov .

- ubytovanie
- školenia od renomovaných európskych školiteľov
- kvalitné pracovné prostredie
- možnosti sebarealizácie a rozvoja

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

2

Požadovaná je prax 2
roky v kaderníckom salóne

Trendy Hair Fashion je v súčasnej dobe jedným z najväčších reťazcov kaderníckych salónov prevádzkovaných nielen v Poľsku, ale aj na Slovensku.Hlavnou myšlienkou nášho zoskupenia je vytvoriť miesto, kde umenie kaderníctva nadobúda profesijné , medzinárodné , rovnako ako aj umelecké rozmery.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 1883757  Megjelentetés dátuma: 7.9.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 EUR/mesiac