IT administrátor

Trend Technologies Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Kračiny, Martin
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1200€ - 2000€ v závislosti od skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Inštalovanie, konfigurácie, implementácia a ladenie licencovaného softvéru.
• Support pri inštalácii a následná sprava MRP systému
• Správa a inštalovanie počítačových serverov.
• Spolupráca s developermi pri nasadzovaní nových aplikácií do prevádzky.
• Vykonávanie pravidelných softvérových a systémových kontrol.
• Optimalizovanie a vylaďovanie výkonnosti systémov.
• Zodpovednosť za zálohovanie elektronických dát.
• Monitoring a reporting z testovania aplikácií a nástrojov.
• Riešenie, identifikovanie a odstraňovanie vzniknutých problémov a nedostatkov.
• Vytváranie dokumentácie k inštaláciám a používaniu softvéru a hardvéru.

Ďakujeme všetkým o prejavený záujem. Bližšie informácie o pracovnej pozícii a platové podmienky Vám budú predstavené na prijímacom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SQL - Expert

Požadujeme znalosť SQL a aspoň základy akéhokoľvek MRP systému.
Anglický jazyk minimálne písmom.

Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť Trend Technologies Slovakia sa zaoberá výrobou plechových a plastových dielcov pre automobilový a elektrotechnický priemysel. Využíva pritom technológie CNC vysekávania, laserového pálenia, ohýbania, zvárania, ako aj vstrekovania plastov a sériového lisovania plechov pre automobilový sektor a spotrebný priemysel. Pre svojich zákazníkov prináša spoľahlivé riešenia, pričom čerpá z bohatých skúseností globálneho zázemia. Spoločnosť má 200 zamestnancov a riadi sa štandardami v súlade s normami IATF 16 949, ISO 9001, ISO 14 001 a OHSAS 18 001.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3555860  Megjelentetés dátuma: 7.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1200€ - 2000€ v závislosti od skúseností.