Vedúci(a) oddelenia vnútornej prevádzky, správy registratúry a údržby majetku Trenčianskeho samosprávneho kraja

Trenčiansky samosprávny kraj

Miesto práce
K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín, okres Trenčín
Termín nástupu
01.01.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Podľa platných predpisov - zákon 553/2003 Z. z.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovať chod budovy úradu samosprávneho kraja po stránke prevádzkovej, administratívnej, údržby, riadiť správu registratúry a údržbu majetku (externých budov, pozemkov a technického zázemia), riadiť a kontrolovať prevádzku autodopravy, zabezpečovať materiál pre potreby prevádzky úradu....

Práca na úrade samosprávneho kraja, pracovné podmienky a odmeňovanie garantované zákonmi, ďalšie benefity garantované kolektívnou zmluvou vyššieho stupňa a zamestnávateľa...

Zoznam dokladov, ktoré musí uchádzač priložiť k žiadosti o účasť na výberovom konaní:
• žiadosť o účasť na výberovom konaní,
• profesijný štruktúrovaný životopis,
• doklad o dosiahnutom stupni vzdelania,
• prehľad doteraz vykonávanej praxe.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

prednostne technické, ekonomické

Uchádzač o pracovné miesto musí:
a/ byť bezúhonný,
b/ spĺňať osobnostné a morálne a kvalifikačné predpoklady na požadované miesto,
c/ byť odborne spôsobilý, samostatný, flexibilný, cieľavedomý, vedieť riešiť odborné problémy, ochotný učiť sa nové veci, komunikatívny,
d/ mať VŠ vzdelanie II. stupňa,
e/ mať skúsenosti s riadením zamestnancov, sledovaním a správou technického stavu budov a zariadení a prácou v oblasti správy registratúry a údržby majetku,
f/ mať znalosť príslušnej legislatívy z oblasti pracovnoprávnych vzťahov, BOZP, verejnej služby a iných zákonov a predpisov dotýkajúcich sa predmetu činnosti,
f/ mať znalosti z práce s výpočtovou technikou, tvorbou smerníc, usmerňovania a koordinácie zamestnancov,
g/ mať znalosti z predkladania podkladov do rozpočtov vo verejnej správe,
h/ skúsenosti z oblasti verejného obstarávania výhodou.

Úrad verejnej správy, Trenčiansky samosprávny kraj.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2831382  Megjelentetés dátuma: 29.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Podľa platných predpisov - zákon 553/2003 Z. z.