Montér vodohospodárskych zariadení

Trenčianske vodárne a kanalizácie, a.s.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
Dohodou
720 EUR/mesiac- úroveň mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Prevádzka, údržba a opravy vodovodných sietí
- Vodoinštalatérstvo
- Prevádzka údržba prečerpávacích staníc
- Výmena, montáž vodovodných zostáv

- práca v stabilnej spoločnosti
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- široká škála školení

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nám pošlite Váš životopis.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Stredné odborné vzdelanie v odbore inštalatér, výroba v stavebníctve, mechanik opravár

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Samostatnosť
Zodpovednosť
Manuálna zručnosť
Praktické myslenie

Spoločnosť Trenčianske vodárne a kanalizácie, a.s. zabezpečuje pre obyvateľstvo a ostatné subjekty miest a obcí v regióne pôsobenia spoločnosti dodávku pitnej vody, odkanalizovanie a čistenie odpadových vôd. Základné zásady spoločnosti sú ochrana životného prostredia, ekonomickej efektívnosti a trvalo udržateľného rozvoja regiónu.
Spoločnosť Trenčianske vodárne a kanalizácie, a.s. je stabilným zamestnávateľom v regióne.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3815794  Megjelentetés dátuma: 27.7.2020  Alapbér (bruttó): 720 EUR/mesiac