Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Vedúci/a oddelenia Podjavorinského múzea Trenčianskeho múzea v Trenčíne na zastupovanie MD a RD

Trenčianske múzeum v Trenčíne

Miesto práce
Námestie slobody, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vedenie a organizovanie činnosti zamestnancov oddelenia Podjavorinské múzeum
• plánovanie, kontrolovanie a vyhodnocovanie činnosti oddelenia
• spracovanie dochádzky zamestnancov oddelenia
• zostavovanie ročného plánu činnosti oddelenia
• zostavovanie ročných rozborov činnosti oddelenia
• príprava plánu revízií zbierkových predmetov a dodržiavanie stanovených termínov na revízie zbierok
• zabezpečovanie vykonávania základných odborných činnosti
• vybavovanie administratívnej agendy

• práca v kolektíve mladých ľudí
• miesto výkonu práce v centre Nového Mesta nad Váhom
• 5 dní dovolenky nad rámec zákona
• stravné lístky

Žiadosť o účasť na výberovom konaní spolu s požadovanými dokladmi (nemusia byť úradne overené fotokópie), žiadame predložiť osobne do podateľne Trenčianskeho múzea v Trenčíne alebo doručiť poštou na adresu Trenčianskeho múzea v Trenčíne tak, aby bola zaevidovaná v podateľni Trenčianskeho múzea v Trenčíne do dňa 30. apríla 2021 vrátane.

Žiadosť o účasť na výberovom konaní, spolu s požadovanými dokladmi musia byť doručené v zalepenej obálke s označením „VEDÚCI/A ODDELENIA PODJAVORINSKÉHO MÚZEA “.

Kvalifikačné predpoklady a požiadavky na vykonávanie funkcie:
• vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v odbore historické vedy
• občianska a morálna bezúhonnosť
• znalosť práce s výpočtovou technikou
• samostatnosť
• riadiace a organizačné schopnosti
• znalosť zákona o múzeách
• prax v múzeu alebo v galérii min. 3 roky
• znalosť cudzieho jazyka výhodou

Zoznam dokladov, ktoré musí uchádzač priložiť k žiadosti o účasť na výberovom konaní:
• žiadosť o účasť na výberovom konaní
• profesijný štruktúrovaný životopis s prehľadom doterajšej praxe
• motivačný list
• kópie dokladov o dosiahnutom stupni vzdelania
• čestné prehlásenie o pravdivosti zaslaných údajov
• súhlas so spracovaním osobných údajov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

historické vedy

Prax na pozícii/v oblasti

prax v múzeu alebo v galérii

Počet rokov praxe

3

Zachovanie kultúrnych hodnôt a osveta v kultúre formou expozícií a výstav.
ID: 4059962  Megjelentetés dátuma: 12.4.2021  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac