Obchodno - technický zástupca pre BA a TT kraj

Tremco CPG s.r.o. - organizačná zložka

Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
900 EUR brutto (celková hrubá mesačná mzda spolu s variabilnou zložkou 1400 – 1800 EUR brutto – v závislosti od predajných výsledkov)*

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Našiel si sa vo svete obchodu, každodennej komunikácie a vyjednávania?
Máš skúsenosti s technickým predajom (ideálne s predajom stavebných materiálov)?
Zakladáš si na budovaní a udržiavaní kvalitných dlhodobých obchodných vzťahov?
Potom ťa radi privítame na osobnom stretnutí v spoločnosti tremco Illbruck.

Čo môžeš očakávať od pozície?
Budeš pevným pilierom pre našich zákazníkov pri:
- zabezpečení poradenstva v oblasti utesňovania, lepenia, hydroizolácie, zasklievania, náterov, produktov protipožiarnej ochrany a pod. ,
- zabezpečení kompletného projektu na mieru s cenovou ponukou,
- nasmerovaní na správne riešenie a správnu prezentáciu produktov,
- vyškolení odberateľov na aplikáciu a použitie produktov našej spoločnosti.
Tvojou úlohou tiež bude vyhľadávanie nových zákazníkov.
Pri tejto práci je veľmi dôležité mať dobrý prehľad o stave na trhu a konkurencii. Naši zákazníci potrebujú niekoho, kto im bude pomáhať rozpoznať to najlepšie riešenie. Niekoho, kto im vypočíta a navrhne, aké varianty sú viac a aké menej nákladné.

Čo ti ponúkneme my?
- zaujímavú variabilnú zložku
- stabilitu silnej medzinárodnej značky s dôrazom na kvalitu produktov a služieb klientom,
- priateľský kolektív a spravodlivé ohodnotenie / ocenenie,
- priestor pre naplnenie vlastných ambícií a odborný rast,
- možnosť použitia služobného motorového vozidla a telefónu aj na súkromné účely

Informácie o výberovom konaní

Chceš byť súčasťou silnej značky?

Potom zašli svoj životopis a stručný motivačný list.
Výberové konanie sa bude konať dvojkolovo a ukončené bude testom obchodných zručností a testu osobnosti.
Termín prvého kola bude oznámený vybraným uchádzačom.

* Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s tvojimi odbornými znalosťami, schopnosťami, skúsenosťami a inými osobnými charakteristikami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické (stavebné je preferované)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Kto je vhodný kandidát?
- Disponuje skúsenosťami s technickým predajom – min. 2 roky (ideálne predaj stavebného materiálu),
- má technické vzdelanie,
- má výborné komunikačné zručnosti a predajné predpoklady,
- má ťah na bránku a orientáciu na výsledky / riešenie,
- nechýba mu ochota stále sa učiť a tiež ochota cestovať,
- má vodičský preukaz skupiny B.

CPG EUROPE je popredný svetový výrobca náterových hmôt a tesniacich materiálov. Naši ľudia, produkty a systémy pomáhajú budovať taký svet, v ktorom vznikajú energeticky šetrné a trvale udržateľné stavby.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3446796  Megjelentetés dátuma: 12.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900 EUR brutto (celková hrubá mesačná mzda spolu s variabilnou zložkou 1400 – 1800 EUR brutto – v závislosti od predajných výsledkov)*