Pracovník zákazníckeho servisu

Tremco CPG s.r.o. - organizačná zložka

Priemyselná 6/815, 965 01 Ladomerská Vieska, okres Žiar nad Hronom
Termín nástupu
01.11.2016
800 - 1000/ mesiac. Jasný systém odmeňovania odzrkadľujuci Vaše výsledky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vytvárať alebo aktualizovať karty klienta
prijímať a spracovávať objednávky klienta
zabezpečovať riešenia pre plnenie dodávky tovaru klientovi (nákup ,výmena tovarov )
vystavovať tovarové faktúry klientom podľa zmluvných podmienok
vystavovať dobropisy na skonta klientom podľa odberných podmienok
objednávať prepravu tovaru klientom

Práca v úspešnej zahraničnej firme s dôrazom na kvalitu produktov a služieb klientom, s prepracovaným systémom a so zabezpečenou podporou predaja
Pravidelné vzdelávanie pracovníkov v odbore.
Vysoká ochota poskytnúť priestor pre naplnenie ambícií a odborný rast

Výberové konanie bude mať I. a II. kolo a ukončené bude testom obchodných zručností a testu osobnosti .Termín prvého kola bude oznámený vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Dynamics NAV - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

komunikačné schopnosti
organizačné schopnosti
precíznosť
samostatnosť

CPG EUROPE je popredný svetový výrobca náterových hmôt a tesniacich materiálov. Naši ľudia, produkty a systémy pomáhajú budovať taký svet, v ktorom vznikajú energeticky šetrné a trvale udržateľné stavby.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2738822  Megjelentetés dátuma: 27.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 - 1000/ mesiac. Jasný systém odmeňovania odzrkadľujuci Vaše výsledky