Hľadáme obchodného manažéra - Fixný príjem + provízie

Treatment & Diagnostic in Israel - Dr. Kats s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 4 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme seriózneho, šikovného obchodného manažéra, pre jednu z najväčších značiek kvalitnej kozmetiky z Mŕtveho mora.
Náplň práce:
- tvorba a plnenie obchodných plánov
- predajná stratégia v teréne
- uvádzanie nových produktov na trh
- komunikácia so všetkými sieťovými lekárňami, parfumériami, veľkoobchodmi atď.
- účasť na poradách a mítingoch s užším vedením spoločnosti
- pravidelný reporting vedeniu spoločnosti
- prax min. 2 roky
- skúsenosti s uvádzaním novej značky na trh výhodou

- služobné auto a telefón
- zamestnanecké zľavy na produktoch spoločnosti
- teambuildingy, večierky a cestovné zájazdy
- dôchodkový bonus
- ročný bonus
- práca na živnosť
- práca v dynamickom a mladom kolektíve

Životopis zasielajte na e-mail spoločnosti: [email protected] .
Vzhľadom na veľké množstvo životopisov, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Maturita, vodičský preukaz B, ideálne aj anglický jazyk na komunikačnej úrovni (výhodou).
Hľadáme komunikatívneho, čestného, šikovného človeka, ktorý bude pracovať samostatne a kvalitne.

Veľká zahraničná spoločnosť, pôsobiaca na poli kvalitnej a profesionálnej vlasovej a pleťovej kozmetiky, rozširuje svoje pôsobenie na slovenskom a českom trhu a hľadá ľudí, ktorí by si radi vybudovali dlhodobú kariéru v zaujímavej a profitujúcej oblasti.
Viac na stránke www.monplatin.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2251010  Megjelentetés dátuma: 3.8.2020  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac