Laravel Developer (i remote)

Travelking (TPF group s.r.o.)

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
2 000 - 2 800 EUR/měsíc2000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co bys měl mít?

- Dobrou znalost PHP7+ a OOP (alespoň 3 roky)
- Nadšení pro Laravel framework a předchozí zkušenosti s ním
- Znalosti technologii jako jsou Elasticsearch, Redis, MySQL (MariaDB), Vue.js, CLI interfaces, Composer, Horizon, Telescope, - Homestead, Valet, Forge, ...
- Psaní přehledného kódu
- Chuť učit se novým věcem

Co tě na této pozici čeká?

- Práce na rozmanitých back-end projektech, která určitě rozšíří tvé znalosti
- Přátelský kolektiv programátorů, kteří ti poradí nebo tě navedou správným směrem
- Šéf, který není jen manažer, ale programátor a vyvíjí vedle tebe
- Code reviews od kolegů
- Nebudeme tě nutit do testů, ale budeš zodpovědný za svůj kód
- Práce na věcech, které mají okamžité výsledky, na jednom dlouhodobém projektu v rámci firmy. Je běžné, že ráno přijde požadavek od obchodníka na button s nějakou funkcionalitou, tu vytvoříš, po obědě je už online a daný člověk ti přijde poděkovat

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Možnost podílet se na rozvoji jednoho z největších cestovatelských portálů v ČR
- Adekvátní ohodnocení hodné tvých zkušeností a znalostí - výše - mzdy se v průběhu naší spolupráce může zvyšovat tak, jak se zvyšují tvé znalosti a zkušenosti
- Firemní notebook/macbook (podle potřeby)
- Mladý a přátelský kolektiv
- Kancelář v centru Brna (na „Maliňáku“)
- Dog friendly prostředí
- Možnost home office (několikrát do měsíce)
- Slevy na pobyty v partnerských hotelech
- Pravidelné teambuildingy (grilování, kina, víkendové pobyty, ...)
- Další zaměstnanecké výhody jako občerstvení na pracovišti (káva a ovoce samozřejmostí), Multisport, PS4, ...

Informace o náboru

Pokud tě pozice zaujala, pošli nám své CV. Pohovory se budou konat v Brně.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pokud hledáš smysluplnou práci, kde nemusíš vyplňovat zbytečné přehledy a přetahovat se s konkurencí o klienty, nepřehlédni právě otevřenou pozici obchodního zástupce. Jsme rychle rostoucí softwarová firma a podnikům prodáváme naši vlastní unikátní aplikaci. Nabízíme práci s vysokou přidanou hodnotou v lukrativním odvětví, dále auto k práci, telefon a možnost homeoffice. Odměna: fix+provize z dojednaných obchodů.
ID: 3660836  Megjelentetés dátuma: 22.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2 000 - 2 800 EUR/měsíc2000