Pracovník/čka v cestovnej agentúre

Travel.Sk s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
01.06.2018
Mzdové podmienky (brutto)
650 EUR + atraktívne prémie z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj domácich a zahraničných zájazdov klientom
- predaj doplnkových produktov a služieb
- komunikácia s klientmi osobne, telefonicky, mailom
- zodpovednosť za manipuláciu s peniazmi a ceninami

- primerané platové ohodnotenie
- účasť na zahraničných študijných cestách
- zamestnanecké zľavy a cenové zvýhodnenia na dovolenky

Cestovná agentúra Travel.Sk hľadá predajcu na rozšírenie tímu na pobočku v Banskej Bystrici.

Prípadný uchádzač by mal zaslať životopis spolu so sprievodným listom na e-mail: [email protected]

Na základe životopisu budú vybraní uchádzači pozvaní na osobný pohovor.

Pracovný pomer na dobu neurčitú.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Počet rokov praxe

2

- Prax v cestovnej agentúre alebo v cestovnej kancelárii minimálne 2 sezóny
- Ochota pre prácu nadčas počas letnej sezóny
- Znalosť rezervačných systémov výhodou
- Zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita
- Bezúhonnosť (výpis z registra trestov)
- Nástup 1.6.2018 alebo 1.7.2018

Travel.Sk - cestovná agentúra.

Priame zastúpenie slovenských cestovných kancelárií (www.travel.sk) a rakúskych/nemeckých cestovných kancelárií (www.reisen.sk)

Popredný predajca leteckých zájazdov, dovolenkových pobytov a ďalších služieb cestovného ruchu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3391571  Megjelentetés dátuma: 17.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 650 EUR + atraktívne prémie z predaja