Brigádnik/-čka v call centre v cestovnej agentúre

Travel.Sk s.r.o.

Miesto práce
Hviezdoslavovo Namestie 201, 029 01 Námestovo
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
15.06.2024
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.+ prémie z predaja (spolu cca. 7 eur/hod)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

prijímanie, vybavovanie a správa objednávok, komunikácia s klientmi, komunikácia s obchodnými partnermi

- možnosť účasti na infocestách v zahraničí plne preplatených zamestnávateľom
- príspevok na stravu
- víkendové príplatky a príplatky za prácu v sviatok
- práca v príjemnej klimatizovanej kancelárii v priateľskom kolektíve v Námestove

• Cieľom výberového konania je rozšíriť pracovný tím cestovej agentúry na letnú sezónu 2024.
• Vhodný nástup - koniec mája/začiatok júna 2024.
• Ponuka iba pre študentov denného štúdia VŠ 1.-4.ročníka! Popri škole však môžeš u nás brigádovať a zaúčať sa na skrátený úväzok už od 1.3.2024 (podľa dohody)
• Prípadný uchádzač by mal zaslať životopis na e-mail: [email protected]
• Na základe životopisu budú vybraní uchádzači pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
Microsoft Excel - Základy

• komunikatívnosť, pozitívny prístup, spoľahlivosť, dôslednosť

Travel.Sk - cestovná agentúra.

Priame zastúpenie slovenských cestovných kancelárií (www.travel.sk) a rakúskych/nemeckých cestovných kancelárií (www.reisen.sk)

Popredný predajca leteckých zájazdov, dovolenkových pobytov a ďalších služieb cestovného ruchu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3272038  Megjelentetés dátuma: 23.1.2024  Alapbér (bruttó): 5 EUR/hod.