Palubný sprievodca / palubná sprievodkyňa

Smartwings Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Ivanská cesta 30/B, 821 04 Bratislava, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Letecká spoločnosť Travel Service Slovensko s.r.o. vyhlasuje výberové konanie na pracovnú pozíciu palubný sprievodca/palubná sprievodkyňa na bázu Bratislava na letnú sezónu 2018. Začiatok pracovného pomeru - apríl 2018. Pokiaľ máte radi cestovanie a vyhovuje Vám práca mimo kancelárie, potom je táto pozícia vhodná pre Vás. Skvelá príležitosť ako sa naučiť novým veciam, aktívne sa podielať na prevádzke v leteckej spoločnosti a na spokojnosti cestujúcich.

• Baví ma cestovať alebo ma zaujíma letectvo?
• Chcem pestrú pracovnú dobu a netradičné pracovné prostredie?
• Baví ma komunikácia s ľuďmi?
• Chcem aktívne používať angličtinu?
• Chcem skúsiť niečo nové?

Odpovedali ste si aspoň raz ÁNO? Poleťte s nami objavovať svet z výšky! Hľadáme aktívne, flexibilné a komunikatívne letušky a stewardov na letnú sezónu 2018 do Bratislavy.

Ponúkame:
• Mezinárodne uznávanú licenciu pre výkon povolania stewarda/dky v hodnote cca 2 000 Eur.
• Zázemie najväčšej českej leteckej spoločnosti.
• Zvýhodnené zamestnanecké letenky do zaujímavých destinácií.
• Priateľský kolektív.
• Uniformu od svetoznámého návrhára Osmanyho Laffitu.

Pošlite Váš životopis v slovenskom jazyku na adresu [email protected] a my sa Vám radi ozveme späť s podrobnými informáciami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Koho hľadáme:
• Občana EÚ vo veku min. 19 rokov s čistým trestným registrom a dobrým zdravotným stavom.
• Niekoho, kto má ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou.
• Niekoho, kto sa bez problémov dohovorí po anglicky (nutná pokročilá znalosť).
• Človeka, ktorý nemá žiadne viditeľné tetovania ani piercing (bohužiaľ sa nehodí k uniforme ).
• A hlavne toho, kto vie:
• Výborne komunikovať.
• Urobiť dobrý prvý dojem a príjemne vystupovať.
• Byť flexibilný voči zmenám.
• A toho, kto má čas:
• 100% sa zúčastniť 5-týždňového, každodenného výcviku (Cabin Crew Attestation).
• Lietať v období máj až september / október 2018.

Smartwings pôsobí na trhu už 27 rokov a je najväčšou českou leteckou spoločnosťou a jeden z najrýchlejšie rastúcich leteckých dopravcov v strednej Európe patriacich do Smartwings Group.
Skupina Smartwings Group prevádzkuje pravidelné linky, chartrové lety a privátne lety.
Ponúkame modernú letovú flotilu, kvalifikovaný personál a vysoký bezpečnostný štandart. Okrem Českej republiky prevádzkujeme lety z letísk v Poľsku, zo Slovenska a Maďarska. Lietame zo slovenských letísk – z Bratislavy, Košíc a z Popradu-Tatier do lákavých destinácií v Európe, aj mimo nej.
Smartwings je členom Medzinárodnej asociácie leteckých dopravcov IATA a držiteľom certifikátgu IOSA (IATA Operational Safety Audit). Lietadlá Smartwings ročne pristávajú na viac ako 200 letiskách po celom svete.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3304851  Megjelentetés dátuma: 2.3.2018