Vodič nákladného motorového vozidla

TRATEC s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
18.10.2018
Mzdové podmienky (brutto)
850 Eur Brutto + odmeny, stravné lístky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• výkon činností vodiča na základe požiadaviek na prepravu;
• dodržiavanie pravidiel cestnej premávky na pozemných komunikáciách, zásad BOZP, zásad o pracovnom čase a dobe odpočinku;
• prevádzka bežnej údržby určenej techniky a dopravných prostriedkov;
• evidencia a predkladanie záznamov o prevádzke motorového vozidla;
• plnenie operatívnych úloh útvaru podľa pokynu nadriadeného.

odmeny, stravné lístky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

spracovanie surovín, stavebníctvo

Vodičský preukaz

B, C, D

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Podmienkou je:
• platný vodičské oprávnenie sk. B, C, C1E, CE,
• zdravotná a psychická spôsobilosť vodiča;
• znalosť konštrukcie vozidiel a autoopravárenstvo;
• bezúhonnosť
• schopnosť a ochota učiť sa novým situáciám a požiadavkám.

• zdravotná a psychická spôsobilosť
• zodpovednosť, flexibilita, spoľahlivosť a precíznosť,
• technické myslenie, znalosť konštrukcie vozidiel a autooprávarenstvo;
• schopnosť zvládať stres a práce v extrémnych podmienkach.

Spoločnosť TRATEC s.r.o. poskytuje služby v oblasti geológie, banských projekčných a realizačných banských prác vrátane spracovania a výroby kameniva, stavebnú činnosť, autodoprave a súvisiacich činností. Vykonáva spracovanie a úpravu odpadov a ich zhodnocovanie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2210260  Megjelentetés dátuma: 14.10.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 850 Eur Brutto + odmeny, stravné lístky