BPM Procesný Analytik

TRASK SOLUTIONS Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3 800 - 5 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Trask je spoločnosť plná stoviek IT expertov, ktorá prináša na český a slovenský trh najnovšie technológie už 26 rokov. Máme najväčšie integračné oddelenie v strednej Európe, našou doménou je aj inteligentná automatizácia, cloud alebo API ekonomika. S pomocou umelej inteligencie zefektívňujeme výrobu v automobilkách a digitalizáciu firiem alebo zavádzame bezpapierové pôžičky. A to je iba malá ukážka. Pridaj sa k nám a zisti viac, práve teraz totiž hľadáme BPM Procesného Analytika.

Čo ťa čaká:
- Analýza business a IT požiadavkov
- Analýza firemných procesov
- Návrh a modelovanie firemných procesov a procesných aplikácií
- Spolupráca na ponukách procesných riešení pre klientov

Čo k tomu budeš potrebovať:
- Skúsenosti s analýzou business a IT požiadavkov
- Skúsenosti s procesným modelovaním
- Analytické myslenie, spoľahlivosť, samostatnosť, schopnosť doťahovať veci
do konca
- Schopnosť porozumieť IT problémom a podieľať sa na ich riešení
- Rámcovú znalosť UML, BPMN, DMN
- Orientáciu vo front-endových technológiách (HTML/CSS, JavaScript,
Bootstrap, jQuery)
- Orientáciu v backendových technológiách (Java, SQL, REST API, JSON, XML)
- Angličtina na úrovni porozumenia a tvorby dokumentácie
- Výhodou je znalosť niektorého z BPM nástroja (IBM BPM, Camunda, Activity,
jBPM) a bankového prostredia

Na oplátku ti ponúkneme:
- Tím odborníkov, ktorí majú podobné nastavenie ako ty. Chcú fungovať
samostatne a zároveň mať zázemie väčšieho tímu. Vedia sa vzájomne podržať.
- Kombinovaná práca z domova a kancelárií v Žiline, Brne, Bratislave alebo v
Prahe, prípadne možnosť remote spolupráce
- Odborné školenia a konferencie, e-learning v rámci Udemy a Pluralsight, online
jazykové kurzy
- 5 týždňov dovolenky a 3 sick days

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Český jazyk - Expert (C2)

TRASK SOLUTIONS je popredná konzultačná a technologická spoločnosť, ktorá pomáha svojim klientom využívať informačné technológie k rozvoju ich podnikania a k rýchlejšiemu zavádzaniu nových produktov a služieb. K tomu využíva dôkladné znalosti segmentov pôsobenia svojich klientov a dlhodobo overené znalosti v oblasti integrácie, konsolidácie, implementácie, vývoja a správy IT riešení. Na trhu pôsobíme už 26 rokov. Viac informácií na: www.trasksolutions.sk a www.trask.cz

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4125169  Megjelentetés dátuma: 20.8.2021  Alapbér (bruttó): 3 800 EUR/mesiac