Java Developer

TRASK SOLUTIONS Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bôrická cesta 107, Žilina
Termín nástupu
dohodou
900 - 1300 EUR brutto v závislosti od skúseností a znalosti práce v danej oblasti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vývoj webových a portálových aplikácií na platformách Java J2EE + Alfresco.
Preberanie a vypracovávanie požiadaviek od vedúceho projektu, po zaškolení komunikácia priamo so zákazníkom.

Nehráme sa na zbytočné formality, panuje u nás neformálna, priateľská atmosféra a všetci si tykáme bez ohľadu na pozíciu. Sme si rovní a otvorení, dokážeme sa dohodnúť ako ľudia. Dbáme na zosúladenie pracovných povinností a osobného voľna, preto máme zavedenú flexibilnú pracovnú dobu a možnosť pracovať z domu. Navyše máme nárok na 3 sick days.

Každý zamestnanec Trasku má k dispozícii notebook a mobil, ktoré môže využívať aj na súkromné účely. Na doplnenie energie je vždy zabezpečená káva a v deň narodenín/menín máme vo zvyku pripraviť menšie občerstvenie. Radi sa odreagujeme na firemných akciách a teambuildingových podujatiach – medzi obľúbené patria bowling, biliard, paintball či laser game. Každoročne si spoločne varíme guláš a punč a cestujeme na vianočný večierok do Prahy, kde sa stretávame s českými kolegami.

Samozrejme myslíme aj na zdravie a pohyb a spoločne vykonávame rôzne športové aktivity. Máme možnosť kedykoľvek si bezplatne zacvičiť vo fitnesscentre alebo zahrať badminton. Rešpektujeme individuálne požiadavky každého človeka a umožňujeme zamestnancom prispôsobiť si pracovné prostriedky a pracovné prostredie podľa potreby.

Informácie o výberovom konaní

Po dohode je možný nástup ihneď.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý
XML - Pokročilý
JavaScript - Základy
HTML - Základy
SQL - Základy
CSS - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Znalosť Maven, Tomcat, Eclipse, Apache, Linux a Oracle výhodou.
Informačná gramotnosť.
Analyzovanie a riešenie problémov.

TRASK SOLUTIONS je popredná konzultačná a technologická spoločnosť, ktorá pomáha svojim klientom využívať informačné technológie k rozvoju ich podnikania a k rýchlejšiemu zavádzaniu nových produktov a služieb. K tomu využíva dôkladné znalosti segmentov pôsobenia svojich klientov a dlhodobo overené znalosti v oblasti integrácie, konsolidácie, implementácie, vývoja a správy IT riešení. Na trhu pôsobíme už 26 rokov. Viac informácií na: www.trasksolutions.sk a www.trask.cz

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3413474  Megjelentetés dátuma: 7.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900 - 1300 EUR brutto v závislosti od skúseností a znalosti práce v danej oblasti