Account Manager

Transportly s. r. o.

Miesto práce
Južná trieda 48, 040 01 Košice
Termín nástupu
Jún / Júl 2022
1 100 EUR/mesiacS najlepšími uchádzačmi sme ochotní o výške mzdy diskutovať a finálne sa rozhodneme podľa schopností a zručností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Získavanie nových klientov,
- Komunikácia s existujúcimi klientmi,
- Aktívna pomoc klientom pri používaní nášho produktu
- Zbieranie spätnej väzby od klientov a predkladanie návrhov na zlepšenie produktu alebo pridanie nových funkcionalít
- Sledovanie trhu a spoznávanie konkurencie
- Telefonické prieskumy trhu na základe predpripravených call scriptov,
- Vytváranie jednoduchých reportov,
- Manuálne používateľské testovanie webových a mobilných aplikácií (produktu) z pohľadu užívateľa a spracovanie spätnej väzby pre IT oddelenie

- Práca v mladej IT firme pre odvetvie logistiky so silným zázemím,
- Po pol roku pracovný pomer na dobu neurčitú,
- Teambuldingy, firemné aktivity,
- Služobný telefón aj na súkromné účely,
- Spolupodieľanie sa na preplácaní športových aktivít,
- Príspevok na dovolenku,
- Výročné ocenenia zamestnancov,
- Práca, v ktorej sa reálne viete podieľať na chode firmy,
- Možnosť učiť sa nové znalosti,
- Možnosť byt pri zrode nového úspešného projektu,
- Vyprofilovanie na pozíciu, kde ukážete najväčší talent alebo vás bude najviac baviť,
- Práca v podobne zmýšľajúcom kolektíve.
- Možnosť osobného rozvoja a kariérneho rastu
- Dôkladné zaškolenie a neustála možnosť konzultácie s nadriadeným
samozrejmosťou

Ak vás/ťa naša ponuka zaujala, pošli/te nám žiadosť so štruktúrovaným životopisom na [email protected]. Každú žiadosť si dôkladne prečítame a všetkým, ktorí sa prihlásia, odpovieme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Ďalšie jazykové znalosti výhodou
- Silné schopnosti multitaskingu,
- Komunikatívnosť,
- Časová flexibilita,
- Analytické myslenie a schopnosť riešiť problémy,
- Schopnosť vynájsť sa
- Samostatnosť
- Schopnosť obsluhovať počítačové nástroje
- VŠ vzdelanie výhodou (Ekonomický alebo technický smer)
- Pozitívne zmýšľanie a chuť pracovať,
- "Thinking outside the box"
-Skúsenosti s obdobnou pozíciou sú výhodou, ale dôležitejší je mindset.

Transportly je mladá softvérová firma z východného Slovenska vyvíjajúca produkty pre dopravnú logistiku. V apríli 2022 sme na trh uviedli náš prvý produkt a hľadáme talenty, ktoré nám pomôžu expandovať naprieč Európou. Ponúkame flexibilné a dynamické pracovné podmienky, no hlavne príležitosť byť pri zrode úspešnej firmy. Zo začiatku je práca u nás naozaj rôznorodá, ale časom chceme dať nášmu tímu možnosť rásť a zlepšovať sa práve v tom, v čom daný človek najviac vyniká.
Našim zákazníkom chceme poskytovať čo najlepšie služby, a preto hľadáme talentovaných ľudí, ktorí nepotrebujú ťažkopádne firemné štruktúry a dokážu pracovať samostatne. Takisto oceňujeme kreativitu, či už pri riešení atypických problémov alebo pri zlepšovaní pracovných procesov. Využi tak jedinečnú šancu stať sa súčasťou perspektívnej firmy, ktorá môže v budúcnosti niesť aj tvoj rukopis.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 4336359  Megjelentetés dátuma: 9.6.2022  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac