Analytik / Výskumníčka

Transparency International Slovensko

Miesto práce
Bajkalská 25, Bratislava
Termín nástupu
1.5.2021 alebo dohodou
1 400 - 1 800 EUR/mesiacpodľa skúseností, plus štvrťročné odmeny do 1000 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výskum v protikorupčných témach, odborné konzultácie verejnej správe
- písanie o výskume pre verejnosť, mediálne vystupovanie
- projektová koordinácia, vedenie stážistov či malého tímu

Práca na plný úväzok, v prípade dohody aj skrátený.

- výskum v pobočke najvplyvnejšej svetovej protikorupčnej mimovládnej organizácie
- vplyv na zmeny na Slovensku, práca na aktuálnom dianí na Slovensku, možnosť formovania lepšieho Slovenska
-prezentácie na zahraničných konferenciách
- neformálna atmosféra, dobrý tím, flexibilita, práca (aj) z domu

- termín na podanie prihlášky vrátane sprievodných dokumentov: 1.3. 2021
- nástup od 1. 5. 2021 alebo dohodou

Požadované dokumenty:
o životopis,
o motivačný list,
o vzorku piatich publikovaných článkov či štúdií,
o súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely výberového konania

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Spoločenské vedy (odporúčané)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

- analytické myslenie, práca s dátami, infografikami
- orientácia v aktuálnom politickom a spoločenskom dianí
-písanie zrozumiteľne a príťažlivo
- vítané: viacročná práca na analytickej pozícií, prípadne na aktuálnych témach v médiách, zvládnuté mediálne vystupovanie, znalosť ďalších jazykov

Transparency International Slovensko je najvplyvnejšou protikorupčnou neziskovou organizáciou na Slovensku. Je súčasťou siete Transparency International, ktorá je najrešpektovanejšou svetovou protikorupčnou organizáciou. Viac o projektoch a organizácii na www.transparency.sk.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4029812  Megjelentetés dátuma: 5.2.2021  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac