Koordinátor projektov/Výskumník

Transparency International Slovensko

Miesto práce
Bajkalská 25, 827 18 Bratislava 212, Bratislava
Termín nástupu
01.05.2018 až 01.06.2018
1000 -1200 eur mesačne podľa skúseností plus štvrťročná odmena podľa výkonu do 500 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce je definovaná dvomi hlavnými činnosťami. Prvou je obsahová koordinácia našich projektov, písanie projektov, reportovanie darcom, koordinovanie jednotlivých aktivít. Druhou polovicou práce je výskum, zber dát, komunikácia výstupov (písanie článkov, prezentácia médiám) a realizácia aktivít projektov. Práca zahŕňa časté komunikovanie s finančnými manažérmi projektov ako aj odborníkmi pre tému projektu.

- práca pre pobočku najvplyvnejšej svetovej protikorupčnej mimovládnej organizácie
-zmysluplná práca pre lepší život na Slovensku
-neformálna atmosféra, flexibilita v práci, práca z domu, medzinárodné projekty

Informácie o výberovom konaní

- termín na zaslanie dokumentov: 6. apríl
- predpokladané uzavretie výberu – 23. apríl
- nástup: 1. Máj – 1. jún

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

humanitné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- Charakternosť, zmysel pre detail, dôslednosť, spoľahlivosť
- Skúsenosť s písaním verejných výstupov
- Tímová práca
- Prezentačné schopnosti, aj v angličtine
- Samostatnosť
- Analytické myslenie
- Kreativita

Preferujeme kandidátov s:
- VŠ v zahraničí, prax v treťom sektore, skúsenosť s koordináciou neziskových projektov, publikačná prax
- ďalšie jazyky výhodou, ideálne humanitné vzdelanie, výhodou aj znalosti IT techniky či programovania

Transparency International Slovensko je najvplyvnejšou protikorupčnou neziskovou organizáciou na Slovensku. Je súčasťou siete Transparency International, ktorá je najrešpektovanejšou svetovou protikorupčnou organizáciou. Viac o projektoch a organizácii na www.transparency.sk.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3343260  Megjelentetés dátuma: 23.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000 -1200 eur mesačne podľa skúseností plus štvrťročná odmena podľa výkonu do 500 eur