Technológ strojárskej výroby

Transmisie engineering

Miesto práce
Komenského 19, Martin
Termín nástupu
ihneď - dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie technologického postupu výroby dielov, t.j. stanovenie výrobných operácií, času ich trvania, nástrojov ...;
- kontrola konštrukčnej dokumentácie z hľadiska výroby;
- dopytovanie a realizácia kooperácií;
- riešenie výrobných problémov;
- návrh prípravkov;
- komunikácia s programátormi CNC strojov.

- stabilné zamestnanie a možnosť kariérneho rastu;
- zaškolenie na pracovnú pozíciu;
- zvýšenie platu po skúšobnej dobe;
- príplatok za nočné zmeny, nadčasy, víkendy a sviatky;
- príspevok pri narodení dieťaťa;
- zabezpečené pracovné odevy a OOPP vrátane ich čistenia;
- stravné lístky;
- služobný telefón /vybrané pracovné pozície;
- preplatenie povinnej vstupnej lekárskej prehliadky.

Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme kandidátom, ktorých neoslovíme. Ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- prax v odbore vítaná - mimo absolventov strojníckych fakúlt;
- práca s PC - Windows, Office, CAD, ...
- manuálna a technická zručnosť;
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie;
- ochota pracovať nadčas;
- samostatnosť, flexibilnosť.

- pohony, priemyselné prevodovky a strojné zariadenia podľa požiadavky
- pohony a zariadenia pre ČOV
- výskum, vývoj, projekčná a inžinierska činnosť
/podrobnejšie informácie na: www.transmisie.sk/

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3500960  Megjelentetés dátuma: 30.4.2020  Alapbér (bruttó): 700 EUR/mesiac