Šofér skibusu

Transfer Service, s. r. o.

Miesto práce
Štrbské Pleso, Vysoké Tatry-Štrbské Pleso
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.2.2022
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac900 EUR netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nových kolegov do teamu na pozíciu šofér skibusu.
Hlavnou náplňou práce :
Osobný šofér pre transfery skibusom, Štrbské Pleso, Poprad
Podmienka - Vodičský preukaz typu B, vyžaduje sa komunikatívna znalosť AJ
Práca je na dobu určitú, počas lyžiarskej sezóny

Zašlite nám, prosím, štrukturovaný životopis s fotografiou na e-mail(ovú) adresu [email protected] - pokiaľ spĺňate vyššie uvedené požiadavky, t.j. vodičský preukaz skupiny B, komunikatívna znalosť anglického jazyka.
Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí vyhovujú našim požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

PODMIENKA - VODIČSKÝ PREUKAZ SKUPINY B
Komunikatívna znalosť anglického jazyka !!
Vysoko reprezentatívne vystupovanie
Flexibilita
Samostatnosť
Orientačné schopnosti
Zodpovednosť
Vodičký preukaz min 5 rokov ( aktívny vodič !! )
Bezúhonnosť

Ponúkame komfortnú prepravu plne klimatizovanými luxusnými limuzínami Mercedes-Benz s Wi-Fi pripojením, ktoré vás privezú na miesto určenia včas a pohodlne. Garantujeme profesionalitu, bezpečnosť, diskrétnosť, spoľahlivosť vybavenia každej objednávky a spokojných zákazníkov.

Špecializujeme sa na letiskové transfery, svadobné taxi, prenájom limuzín.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2590508  Megjelentetés dátuma: 19.1.2022  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac