Nájdite si super prácu ešte dnes!

Vodič VZV (výrobný skladník) s ubytovaním ! Plat 630€ + bonus 135€ + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • 3 a 4 zmenný pracovný čas
  • obsluha motorových, plynových alebo elektrických vozíkov VZV, resp. používanie ručného manipulačného vozíku so samostatným pohonom
  • premiestňovanie paletizovaného alebo jednotkového nákladu, následné umiestnenie do regálov, resp. príslušných výrobných skladov
  • vykonávanie potrebných písomných a iných úkonov pred a po začatí svojej pracovnej činnosti /práca so skenerom/
  • zodpovednosť za presuny materiálov - príjem, výdaj

BONUS za 3 plne odpracované mesiace vo výške 150 Eur
Vernostný program pre zamestnancov podľa odpracovaných rokov (finančná odmena)
Príplatok za hluk

Vaše životopisy môžete posielať na emailovú adresu: [email protected] alebo nás kontaktujte na t.č.: 0944 779 179 .

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosťsi vybudovala kľúčovú pozíciu systémového dodávateľa služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Spoločnosť bola založená pred viac ako 111 rokmi a výrazne ovplyvnila históriu Slovenského priemyslu.
Ponúkame služby z oblastí dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

  • skúsenosti s jazdou na VZV, NZV
  • skúsenosti s retrakom (stohovanie)
  • platný preukaz na VZV
  • zodpovedný, spoľahlivý a aktívny prístup k práci

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
Nové Zámky
Termín nástupu
ihneď
650 - 720 Eur /Netto+ všetky zákonné príplatky + BONUS za 3 plne odpracované mesiace vo výške 150 EUR

Kontaktujte nás:

Kontaktná osoba:
Mgr. Vladimír Jančo
E-mail: poslať životopis
Mám záujem
ID: 3688929  Megjelentetés dátuma: 7.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 650 - 720 Eur /Netto+ všetky zákonné príplatky + BONUS za 3 plne odpracované mesiace vo výške 150 EUR