Zarábaj až 1018€! Vodič VZV s platným preukazom - rob to, čo ťa baví!

630 - 1 018 EUR/mesiac
Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď
630 - 1 018 EUR/mesiacod 630 € základná mzda + 135 € motivačná zložka + zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Príjem, skladovanie a výdaj materiálov, tovarov, polotovarov a hotových výrobkov
  • Práca s rôznym druhom paliet, olejov, PHM, nebezpečných látok a plynov
  • Práca so skenerom
  • Evidencia položiek
  • Vykládka a nakládka nástrojov a kontrolných prípravkov
  • Práca je na smeny ( 3 alebo 4 podľa výrobného úseku)

  • Príplatky za víkendy (sobota - 30€, nedeľa 40€)
  • Príplatok za nepretržitosť (33€)
  • Rizikový príplatok (94€)
  • Príplatok za nočné zmeny (56€)
  • Vlastné stravovacie zariadenie, bufet
  • Ubytovanie a doprava už v štádiu riešenia

Všetci uchádzači budú telefonicky kontaktovaní. Kontaktná osoba: Martina Mrvová, môžete volať alebo zaslať sms na telefónne číslo 0948 343 932.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Ponúkame služby z oblastí dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Taktiež vďaka rozsiahlym kompetenciám zo všeobecného strojárstva spolupracujeme s významnými Európskymi spoločnosťami z viacerých priemyselných odvetví, ktorým dodávame precízne opracované a na kľúč zhotovené výrobky.
Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Obsluha VZV, skúsenosti s jazdou na VZV
  • Platný preukaz na VZV, v prípade neplatného preukazu zabezpečíme aktualizáciu a školenie
  • Manuálne zručnosti
  • Záujem učiť sa a napredovať
  • Prax vo výrobe vítaná

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď

Mgr. Vladimír Jančo

[email protected]

Mám záujem
ID: 3647915  Megjelentetés dátuma: 18.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 630 - 1 018 EUR/mesiacod 630 € základná mzda + 135 € motivačná zložka + zákonné príplatky