Ak máš platný VZV preukaz, tak máme super prácu na 1 zmenu práve pre teba! Skladník VZV - plat od 960€ - doprava zdarma (zabezpečená) - nástup ihneď

837 - 962 EUR/mesiac
Miesto práce
Sereď
Termín nástupu
ihneď
837 - 962 EUR/mesiac837€ + príplatok až 15% + SL v hodnote 3,60 (hradené zamestnávateľom 3,38€ a 0,22€ hradí zamestnanec) + 25% až 75% príplatky za nadčasy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Potrebný platný VZV preukaz typ W1
  • Práca momentálne na 1 zmenu, neskôr 2 až 3 zmeny
  • Manipulácia s VZV
  • Vykládky a nakládky kamiónov
  • Naskladňovanie materiálu
  • Fyzická kontrola dodávok
  • Spolupráca na inventúrach

  • Miesto výkonu práce v Nitre pre úspešnú firmu
  • Základná mzda 837 €
+ Mesačný príplatok až 15 %
+ Príplatky za nadčasy od 25 do 75 %
+ Stravné lístky 3,60€

Prečo pracovať práve pre nás?
  • Možnosť čerpania záloh už po prvom týždni
  • Pomôžeme s vybavovačkami a s úradnými náležitostiami
  • Koordinátor na telefóne alebo v závode 5x v týždni
  • Zabezpečená doprava do firmy aj z firmy

Všetci uchádzači, ktorí budú vyhovovať na danú pracovnú ponuku budú telefonicky kontaktovaní. Kontaktná osoba: Martina Mrvová, môžete volať alebo zaslať sms na telefónne číslo 0948 343 932.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Medzinárodná logistická firma so zastúpením po celom svete, ktorá pracuje pre atraktívneho klienta Jaguar Land Rover Slovakia. Zamestnanci majú možnosť stať sa súčasťou vznikajúcej automobilky, byť pri zrode novej veľkej spoločnosti, čo prináša nielen veľké skúsenosti, ale aj príležitosť kariérneho rastu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Skladník

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • flexibilita
  • spoľahlivosť
  • manuálna zručnosť
  • výborný zdravotný stav
  • chuť pracovať
  • ochota pracovať na zmennosť

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
Sereď
Termín nástupu
ihneď

Mgr. Vladimír Jančo

[email protected]

Mám záujem
ID: 3646017  Megjelentetés dátuma: 16.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 837 - 962 EUR/mesiac837€ + príplatok až 15% + SL v hodnote 3,60 (hradené zamestnávateľom 3,38€ a 0,22€ hradí zamestnanec) + 25% až 75% príplatky za nadčasy