Senior Recruiter/ka

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď
min.1200 Eur + provízie (v závistlosti na skúsenostiach); zvýšenie základného platu po skúšobnej dobe až na 1500 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vyhľadávanie talentov pre rozličné pracovné pozície na rôznej úrovni,
vykonávanie komplexných náborových činností,
úzka spolupráca s Business partnermi, recruitermi a HR oddelením našich klientov,
vyhľadávanie nových klientov,
ostatné činnosti súvisiace s recruitingom.

  • práca na plný úväzok (40 hod/ týždenne)
  • stravné v hodnote 4,5 Eur/deň
  • Laptop a firemný telefón
  • príplatky za dosiahnutie daného cieľa
  • mladý dynamický tím
  • možnosť kariérneho rastu
  • možnosť stáže v Rakúsku

Ak je pre Vás naša ponuka zaujímavá, budeme sa tešiť na Vašu žiadosť o prácu a životopis.
www.transfer-personal.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

TRANSFER International Staff je firma, ktorá patrí medzi najväčšie agentúry na rakúskom trhu. Máme viac ako 22 rokov skúsenosti a pobočky v Rakúsku,Slovensku,Maďarsku,Českej republike a Nemecku. Naša firma sa orientuje na cieľ a s tým spojenú spokojnosť zamestnancov a klientov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Personalistika, manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Personalistika - Expert
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
SAP - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

  • obchodné myslenie,
  • ťah na bránu - orientácia na cieľ,
  • schopnosť motivovať ľudí ,
  • organizačný a improvizačný talent,
  • schopnosť samostatne pracovať ,
  • schopnosť samostatnej organizácii času,
  • schopnosť orientácie sa na dôležité veci 80:20,
  • sebavedomé a zodpovedné myslenie,
  • min.3-ročné skúsenosti v oblasti vyhľadávania vhodných kandidátov - nutnosť,
  • skúsenosť so LinkedIn Recruiter - nutnosť,
  • znalosť pracovného práva a zákonníka práce- nutnosť,
  • vynikajúce interpersonálne zručnosti.

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď

Mgr. Vladimír Jančo

[email protected]

Mám záujem
ID: 3554729  Megjelentetés dátuma: 7.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: min.1200 Eur + provízie (v závistlosti na skúsenostiach); zvýšenie základného platu po skúšobnej dobe až na 1500 Eur