Kontrolór kvality - Práca práve pre teba - zabezpečíme aj ubytovanie - plat od 934€

Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
24.08.2018
Mzdové podmienky (brutto)
934€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vykonávanie komplexnej kontroly vozidla
  • kontrola vnútorného a vonkajšieho vybavenie auta
  • overovanie funkcie vozidla vodnou skúškou
  • testovacia jazda

  • nutný vodičský preukaz skupiny B
  • prax výhodou
  • stredoškolské technické zameranie výhodou

  • nástupný plat 747€ Brutto
  • príplatok za nočné zmeny (1,60€/h)
  • individuálna prémia 65€
  • kolektívna prémia 35€
  • spolu Brutto 934€
NETTO 716€
+ príplatky za prácu počas sviatkov a víkendov

  • zabezpečené ubytovanie pre zamestnancov

Prečo pracovať práve pre nás?
  • Možnosť čerpania záloh už po prvom týždni
  • Pomôžeme s vybavovačkami s úradnými náležitostiamy
  • Osobné stretnutie
  • Koordinátor na telefóne alebo v závode 5x v týždni

Všetci uchádzači budú kontaktovaní telefonicky. Termín pracovného pohovoru bude upresnení tiež telefonicky.
Vaše životopisy môžete posielať na emailovú adresu: [email protected] alebo nás kontaktujte na t.č. 0944630406

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Medzinárodný výrobca automobilov vyprodukuje v súčasnosti len v Trnave denne viac ako 1350 vozidiel. Spoločnosť sa nachádza len 45 km od hlavného mesta, čo zamestnancom poskytuje širokú škálu aktivít v ich voľnom čase. Spoločnosť sa môže pochváliť viacerými unikátnymi technológiami a riešeniami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Kontrolór kvality

Vodičský preukaz

B

  • flexibilita
  • zručnosť
  • chuť pracovať
  • zodpovednosť

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Termín nástupu
24.08.2018
Mzdové podmienky (brutto)
934€

Ing. Peter Slovák

[email protected]

Mám záujem
ID: 3448248  Megjelentetés dátuma: 13.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 934€