Práca v Nitre, operátor výroby s platom až 930 €, možné čerpať zálohy

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
Dohodou
3,50 €/ hod. + príplatky za nočné, motivačná odmena až 125 €, príplatok za nepretržitý režim, rizikový príplatok, stravné lístky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Obsluha lisovacích zariadení podľa operačnej návodky
  • Obsluha automatizovaných bodovacích zariadení alebo zváracích poloautomatov a automatov
  • Zabezpečenie výmeny zváracieho drôtu, výmeny zvarovacej trysky
  • Obsluha CNC frézy
  • Vŕtanie a vystužovanie otvorov, frézovanie tvarov
  • Zodpovednosť za čistotu na pracovisku a pravidelnú starostlivosť o stroje a zariadenia

  • stabilná práca
  • zmluva na TPP
  • práca v 3-zmennej i 4-zmennej prevádzke
  • príplatok za prácu v noci 0,97 €/ hod.
  • rizikový príplatok 0,58 €/ hod.
  • motivačná odmena až 125 €
  • stravné lístky na každej zmene 3,60 €

Ak Vás naša ponuka zaujala, kontaktujte nás na telefónnych číslach 0948 186 912, 0948 418 151, prípadne pošlite svoj životopis na e-mailovú adresu: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť, pre ktorú je pracovné miesto obsadzované, bola založená pred viac ako sto rokmi a svojím pôsobením na trhu výrazne ovplyvnila aj históriu Slovenského priemyslu. V súčasnosti je spoločnosť úspešným dodávateľom pre automobilový priemysel a nachádza sa v troch európskych krajinách. Spolu zamestnáva viac ako tisíc zamestnancov.

Miesto výkonu práce je v Dolných Krškanoch. Priamo pred firmou je zastávka autobusov a asi 15 minút pešo aj vlaková stanica. Vo vzdialenosti asi 6 km sa nachádza mesto Nitra, kde nájdete množstvo nákupných centier a iných voľnočasových aktivít.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

  • dochvíľnosť
  • pracovná nasadenosť
  • precíznosť
  • ochota učiť sa
  • skúsenosti s prácou vo výrobe

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
Dohodou

Mgr. Vladimír Jančo

[email protected]

Mám záujem
ID: 3414492  Megjelentetés dátuma: 8.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3,50 €/ hod. + príplatky za nočné, motivačná odmena až 125 €, príplatok za nepretržitý režim, rizikový príplatok, stravné lístky