Hľadáš prácu a aj nové prostredie? Zabezpečíme ti plat od 900€ a ak treba aj ubytovanie úplne zdarma ( Montážnik)

Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Komárno (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Ihneď
700+20%= 840 € Brutto + stravné lístky (70€)= 900€ + príplatky za smeny (nočná +30%,Nedeľa a sviatky + 100%, Sobota +50%)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • montáž autosedačiek
  • kontrola kvality vyrobených produktov a komponentov
  • obsluha strojov a zariadení

  • možnosť čerpania záloh
  • zastupovanie na úradoch práce, prípadne s exekútormi
  • práca na trvalý pracovný pomer
  • zmluva na dva roky
  • stravné lístky
  • možnosť ubytovania ZDARMA
  • Doprava ZDARMA zabezpečená z viacerých smerov (pre viac info o doprave nás kontaktujte telefonicky/ mailom)

V prípade, že Vás ponuka zaujala ma neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle 0948 940 610, prípadne pošlite svoj životopis na e-mailovú adresu: [email protected], alebo mi rovno napíšte na FB Messengeri:
@TopJobSlovakia

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť , pre ktorú je pozícia obsadzovaná je jedna z popredných svetových dodávateľov automobilových sedadlových systémov. V roku 2017 spoločnosť oslávila svoje 100. výročie na trhu práce.
Automobilka, ktorá stabilne dosahuje najlepšie výsledky !

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • zodpovednosť
  • manuálna zručnosť
  • chuť pracovať

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Termín nástupu
Ihneď

Tomáš Kušmirek

+421948188059

[email protected]

Mám záujem
ID: 3413629  Megjelentetés dátuma: 28.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700+20%= 840 € Brutto + stravné lístky (70€)= 900€ + príplatky za smeny (nočná +30%,Nedeľa a sviatky + 100%, Sobota +50%)