Nájdite si super prácu ešte dnes!

Nový rok = nová práca! Víkendový pracovník s dopravou zadarmo! (Montážny pracovník) 589€ za 8 - 10 dní práce!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Automobilová spoločnosť v TRNAVE hľadá záujemcov na pozíciu montážny pracovník! Práca je vhodnejšia pre MUŽOV.
Doprava zabezpečená z rôznych smerov ako Nové Zámky, Nitra, Topoľčany, Levice a rôzne okolité dediny na základe dohody po pohovore.

Vašou náplňou práce bude:
  • obsluha montážnych liniek
  • montáž jednotlivých dielov na svojom pracovnom úseku
  • skrutkovanie, nitovanie, lepenie

Platové ohodnotenie:
Základný fixný plat: 353€ brutto
+ nočné príplatky 1,60€/h
+ príplatky za prácu cez víkend 1,40€/h
kolektívna a individuálna prémia 33€ a 18€
Čistá mzda: 400€ - 471€
Nadčasy počas týždňa od + 25%

Práca iba cez víkend sobota a nedeľa.

  • práca 2 dni v týždni na TPP
  • DOPRAVA do zamestnania zdarma
  • možnosť kariérneho rastu
  • firemné akcie

Informácie o výberovom konaní

Vaše žiadosti a životopisy zasielajte na e-mailovú adresu
[email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Automobilový priemysel,výroba dopravných prostriedkov

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • dobrý zdravotný stav
  • práca v stoji
  • manuálne zručnosti výhodou
  • skúsenosti s prácou vo výrobe výhodou

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Automobilová 1, Trnava, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, okres Galanta, okres Levice, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Šaľa, okres Topolčany, okres Zlaté Moravce, Maďarsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
589€

Kontaktujte nás:

Kontaktná osoba:
Ing. Peter Slovák
E-mail: poslať životopis
Mám záujem
ID: 3257243  Megjelentetés dátuma: 30.11.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 589€