Chceš pracovať len na jednu zmenu? Skladník v Senci s platom 1110 EUR

Od 1 040 EUR/mesiac
Miesto práce
Senec
Termín nástupu
Dohodou / Ihneď
Od 1 040 EUR/mesiacZákladná mzda 1040 EUR + 70 príspevok na cestovné + stravné lístky €4 za každý deň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vykladanie kontajnerov ( práca aj s NZV/VZV )
  • balenie a prebaľovanie paliet
  • manipulácia s tovarom

Pravidelné zálohy

Práca len na 1 zmenu ( od 7:00 do 15:30 )
Víkendy, sviatky ani nočné sa nepracuje

Základná mzda 1040 EUR + príspevok na cestovné €70 mesačne + ďalšie benefity predstavené na pohovore

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Logistika

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

  • prax v sklade
  • preukaz obsluhy motorových vozíkov ( NZV, VZV )

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
Senec

Tomáš Kušmirek

+421948188059

[email protected]

Mám záujem
ID: 4219147  Megjelentetés dátuma: 8.12.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 1 040 EUR/mesiac