Pracuje v strojárenskom priemysle. Obsluha CNC strojov ! Mzda až 1100 € + ubytovanie Zdarma!

739 EUR/mesiac
Miesto práce
Zvolen
739 EUR/mesiac739€ + príplatky podľa zákonníka práce (zmennosť, rizikový príplatok) + stravné lístky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • manipulačné práce (obsluha CNC fréz)
  • vkladanie a vykladanie dielov
  • kontrolné merania opracovaných dielov a následná vizuálna kontrola
  • práca s posuvným meradlom
  • technická dokumentácia
  • zabezpečovanie plynulého chodu výroby a poriadku v okolí pracoviska
  • možnosť pravidelných záloh

  • Príplatky podľa Zákonníka práce
  • Príspevok na dopravu až 100€ (výška príspevku sa odvíja od vzdialenosti)
  • Doprava zo smeru Žiar nad Hronom zabezpečená
  • Možnosť využiť UBYTOVANIE
  • Stravné za každý odpracovaný deň (3,83€/deň)
  • Pravidelné zálohy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

  • ochota pracovať na zmeny (4Z)
  • základná matematická gramotnosť
  • dobrý zdravotný stav

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
Zvolen

Ing. Peter Slovák

[email protected]

Mám záujem
ID: 4187337  Megjelentetés dátuma: 21.10.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 739 EUR/mesiac