Hľadáme šikovných operátorov: výroba kondenzačných jednotiek so mzdou až do 960€

960 EUR/mesiac
Miesto práce
Spišský Štvrtok
Termín nástupu
ihneď
960 EUR/mesiacNástupná základná mzda je 726€ (po skúšobnej dobe 774€) + dochádzkový bonus 50€ + variabilná zložka do 39€ + zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo ťa čaká v novom zamestnaní?

  • skladanie celej kondenzačnej jednotky na základe výkresovej dokumentácie
  • montáž na linke v tíme
  • samostatná montáž v bunke
  • balenie a kontrola kvality výrobkov
  • spájkovanie
  • obsluha CNC strojov
  • vykonávanie testov - elektrických a tlakových
  • práca v 4 zmennej prevádzke

  • práca na hlavný pracovný pomer
  • navýšenie mzdy po odpracovaní 3 mesiacoch následné navýšenie základnej mzdy po odpracovaní 1 roku
  • príplatok za prácu v noci
  • príplatky za prácu nad rámec zákona
  • stabilná práca
  • nestereotypná práca

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • vedieť čítať z výkresovú dokumentáciu
  • skúsenosť s obsluhou strojov
  • skúsenosť s prácou vo výrobe
  • manuálna zručnosť
  • schopnosť pracovať samostatne
  • ochota pracovať na zmeny
  • dobrý zdravotný stav, fyzická zdatnosť
  • vyhláška 21 elektrotechnik - výhodou
  • spájkovací preukaz - výhodou

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Termín nástupu
ihneď

Tomáš Kušmirek

+421948188059

[email protected]

Mám záujem
ID: 4125550  Megjelentetés dátuma: 19.7.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 960 EUR/mesiac