Skladník: vodič na VZV v Nitre - mzda až 1 200€ mesačne + bezplatná doprava zabezpečená

950 - 1 200 EUR/mesiac
Zabezpečená doprava
Zabezpečené ubytovanie
Miesto práce
okres Zlaté Moravce
Termín nástupu
ihneď
950 - 1 200 EUR/mesiaczákladná mzda 870€/990€ + 5-15% bonus + zákonné príplatky + stravné lístky za každý odpracovaný deň v hodnote 4€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • práca na VZV (ťahač - vláčik alebo retrak)
  • vykládky kamiónov
  • naskladňovanie materiálu
  • fyzická kontrola dodávky
  • zavážanie materiálu k spotrebe
  • účasť na inventúrach
  • základná starostlivosť o vozík

  • práca na 2 zmeny
  • možnosť práce nadčas
  • doprava plne hradená zamestnávateľom
  • doprava je zo širokého okolia (Topoľčany, Nové Zámky, Levice, Komárno, Piešťany, Trnava ...)
  • stravné lístky 4€ za KAŽDÝ DEŇ
  • rastúce prémie: 1. mesiac 5 % 2. mesiac 10 % 3. mesiac 15 %
  • možnosť rýchleho kariérneho postupu

V prípade záujmu o pracovnú ponuku nám prosím pošlite svoj životopis. Každý uchádzač bude kontaktovaný.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

  • potrebný PLATNÝ PREUKAZ VZV (skupina W1, C)
  • podmienka mať prax
  • ochota pracovať na dve zmeny
  • spoľahlivosť
  • pracovitosť
  • samostatnosť
  • základná matematická gramotnosť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Termín nástupu
ihneď

Ing. Peter Slovák

[email protected]

Mám záujem
ID: 4039980  Megjelentetés dátuma: 1.3.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 950 EUR/mesiac