Ponúkame prácu - Operátor výroby autosedačiek. Mzda až 995€ mesačne. Zabezpečená doprava zo Serede alebo ubytovanie! Nástup ihneď!

Od 765 EUR/mesiac
Zabezpečená doprava
Zabezpečené ubytovanie
Miesto práce
Voderady
Od 765 EUR/mesiac765€ + prítomnostný bonus až 100€ + výkonnostný bonus až 130€ = 995€ + príplatky podľa zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba sedačiek pre svetové automobilové značky:
  • montáž dielov,
  • obsluha montážnej linky,
  • práca v trojzmennej prevádzke,
  • kontrola kvality výrobkov podľa predpísaného postupu,
  • dodržiavanie predpísaných pracovných postupov,
  • dodržiavanie noriem kvality,
  • kompletizácia sedačiek do automobilov.

  • vlastná jedáleň ( len 0,74 € za obed),
  • variabilný bonus až do výšky 130€,
  • dochádzkový bonus až do výšky 100€,
  • zabezpečené UBYTOVANIE,
  • doprava zabezpečená z okolitých miest (Veľké Úľany, Piešťany, Leopoldov, Smolenice, Sereď, Senec, ..)
  • možnosť čerpania záloh.

V prípade akýchkoľvek otázok ma môžete kontaktovať +421 917 131 685.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • prax vo výrobe výhodou,
  • ochota pracovať na tri zmeny,
  • precíznosť a presnosť v dodržiavaní výrobných postupov,
  • sebadisciplína,
  • pracovitosť,
  • samostatnosť.

Miesto práce
Voderady

Mgr. Peter Andraško

+421917131685

[email protected]

Mám záujem
ID: 4036020  Megjelentetés dátuma: 19.2.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 765 EUR/mesiac