Práca pre mužov aj ženy. Operátor výroby - mzda až 1000 € - Trenčín - Doprava zabezpečená! Nástup ihneď!

773 - 1 000 EUR/mesiac
Zabezpečená doprava
Miesto práce
Kočovce
Termín nástupu
ihneď
773 - 1 000 EUR/mesiacZákladná mzda 773,69 € (po skúšobnej dobe 828,50€ )+ variabilná zložka 10 %, + príplatky podľa zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • montáž svetlometov podľa stanovenej normy a pracovného postupu,

  • sledovanie kvality jednotlivých komponentov pred začatím výroby,
  • sledovanie hotových výrobkov,
  • prevzatie a odovzdanie prideleného pracoviska,
  • sledovanie činnosti zariadenia, na ktorom sa práca vykonáva,
  • balenie hotových výrobkov,
  • označovanie predpísanou etiketou.

  • variabilná zložka až 10%,
  • príplatky podľa zákonníka práce,
  • stravovanie v závodnej jedálni alebo stravná dotácia vo výške 4,00 €/zmena,
  • doprava zo smeru Piešťany, Trenčín a Nové Mesto nad Váhom - ZABEZPEČENÁ,
  • možnosť ZÁLOH.

V prípade ďalších informácií ma môžete kontaktovať telefonicky +421 917 131 685

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť sa zameriava predovšetkým na výrobu
automobilových osvetlení, elektroniky, kompletných automobilových modulov a obchodovanie s náhradnými dielmi.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • ukončené stredoškolské vzdelanie,
  • manuálna zručnosť,
  • zodpovednosť a flexibilita,
  • schopnosť pracovať v tíme,
  • spôsobilosť pracovať vo viaczmennej prevádzke,

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
Kočovce
Termín nástupu
ihneď

Mgr. Peter Andraško

+421917131685

[email protected]

Mám záujem
ID: 4032825  Megjelentetés dátuma: 12.2.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 773 EUR/mesiac