TRNAVA a okolie - hľadáme šikovných operátorov výroby - výroba autosedačiek! Ponúkame plat až do výšky 995€ + zákonné príplatky + 13. a 14. plat! UBY

765 EUR/mesiac
Miesto práce
Trnavský kraj
Termín nástupu
dohodou
765 EUR/mesiac765€ základná zložka mzdy + výkonnostný bonus do výšky 130€ + dochádzkový bonus do 100€ = 995€ + zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • výroba autosedačiek pre popredné automobilové značky Jaguar Land Rover a PSA - Peugeot Citroen
  • obsluha montážnej linky - montáž jednotlivých dielov
  • poťahovanie autosedačiek kožou alebo látkovým poťahom
  • kontrola kvality jednotlivých dielov

  • pracuje sa na 3 zmeny

  • dochádzkový bonus 100€
  • výkonnostný bonus 130€
  • 13. a 14. plat
  • zákonné príplatky
  • možnosť PRAVIDELNÝCH ZÁLOH
  • UBYTOVANIE v Trnave ZADARMO
  • DOPRAVA ZADARMO zo smerov Trnava, Senec, Pezinok, Piešťany, Hlohovec, Leopoldov, Sereď a z blízkeho okolia
  • stravovanie formou jedálne (3-4 jedlá na výber) - pri nadčasoch stravné lístky
  • zázemie v stabilnej firme

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce - VODERADY pri Trnave

V prípade, že Vás táto ponuka oslovila, neváhajte POSLAŤ ŽIVOTOPIS. Každého uchádzača kontaktujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • výhodou sú skúsenosti s prácou v takte a nočnou prácou
  • spoľahlivosť
  • chuť pracovať
  • dobrý zdravotný stav
  • ochota dochádzať do zamestnania
  • ochota pracovať na zmeny
  • záujem o dlhodobé zamestnanie

Termín nástupu
dohodou

Ing. Peter Slovák

[email protected]

Mám záujem
ID: 4032035  Megjelentetés dátuma: 10.2.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 765 EUR/mesiac